Архів оголошень: Будівництво екологічно чистих будинків за канадською технологією

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 26.05.2012
Будівництво екологічно чистих будинків за канадською технологією, фото 1
Опис пропозиції:
Будівельна фірма "Затишно" займається будівництвом екологічно чистих, деревяних, каркасних будинків по Україні за канадською технологією. Для будівництва потрібно ваш земельний участок і ми на цій землі будуємо вам будинок за 4-5 місяців під ключ з повним внутрішнім і зовнішнім ремонтом. Площа будинку може бути будь-якою, у нас є різні варіанти проектів будинків. Звертайтесь і ми підберемо зручний для вас проект. Вартість квадратного метра будинку становить від 450$ - до 500$ (в вартість уже входять всі будівельні та ремонтні роботи)
Канадська технологія - одна із найбільш розвинутих технологій деревяного будівництва в нашій країні.
Інженерне забезпечення будинків містить у собі систему опалення, гаряче й холодне водопостачання, електропостачання, систему каналізації й сантехнічне встаткування. Використання дерев'яних вікон зі стеклопакетами, а також сучасних високоефективних теплоізоляційних матеріалів дозволяє істотно знизити тепловтрати. Наша компанія з кожним замовником вишиковує індивідуальні взаємини, що опираються на чітке розуміння потреб і переваг клієнта. Можливий виїзд на заміську ділянку замовника для консультування й прив'язки майбутніх будов до місцевості. Здійснюється індивідуальне проектування, а також видозміна існуючих проектів виходячи з локальних умов.Забезпечуємо оперативність і гнучкість у виконанні робіт.
Від: Володимир
Ціна:
50000$
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Будівництво екологічно чистих будинків за канадською технологією або переглянути подібні оголошення в розділі Будинки, особняки, напівособняки. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Нерухомість: