Архів оголошень: Будівництво екологічно чистих будинків за канадською технологією від фірми Затиш

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 11.08.2016
Будівництво екологічно чистих будинків за канадською технологією від фірми Затиш, фото 1
Опис пропозиції:
Затишно будівельна фірма займається будівництвом екологічно чистих, деревяних, каркасних будинків по
Україні за канадською технологією.Вартість квадратного метра будинку становить від 480$ до 500$ (в вартість уже входять всі будівельні та ремонтні роботи) Інженерне забезпечення будинків містить у собі систему опалення, гаряче й холодне водопостачання, електропостачання, систему каналізації й сантехнічне встаткування. Використання дерев'яних вікон зі стеклопакетами, а також сучасних високоефективних теплоізоляційних матеріалів дозволяє істотно знизити тепловтрати. Наша компанія з кожним замовником вишиковує індивідуальні взаємини, що опираються на чітке розуміння потреб і переваг клієнта. Можливий виїзд на заміську ділянку замовника для консультування й прив'язки майбутніх будов до місцевості.
Популярність даної технології пов'язана з унікальними теплоізоляційними і вологостійкими якостями матеріалів, що використовуються для виробництва осб панелей. У будинку, збудованому за канадською технологією з осб панелей, в самі сильні морози тепло, а в літню спеку - прохолодно.
В умовах суворої зими достатньо 2-3 годин роботи опалювальної системи, щоб у будинку стало тепло та комфортно. При цьому витрати теплової енергії витрачаються в 3-4 рази менше, ніж у будинках з таких матеріалів як цегла, піно-чи газобетон, брус Більш того, під час відсутності господарів будинок не має потреби в опаленні, тому що його стіни завдяки високому ступеню вологостійкості матеріалу не вбирають вологу і тому взимку не промерзають. наш сайт: domik.radyvyliv.net/
Від: Володимир
Ціна:
50000$
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Будівництво екологічно чистих будинків за канадською технологією від фірми Затиш або переглянути подібні оголошення в розділі Будинки, особняки, напівособняки Радивилів. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Нерухомість: