Бухгалтерське обслуговування ФОП та юридичних осіб «Під ключ»

Інше
Тип: Приватне
Додано: 31.07.2020 о 14:57:22
Бухгалтерське обслуговування ФОП та юридичних осіб «Під ключ», фото 1
Опис пропозиції:
Бухгалтерське обслуговування ФОП та юридичних осіб «Під ключ», надання консультацій та послуг з питань бухгалтерського та податкового обліку разового характеру.
 ТОВ «БЮРО КЕТІ-СОФТ» бере на себе всі зобов'язання по веденню податкової та кадрової документації, своєчасної здачі звітності, Ваш банківський рахунок і багато іншого. Сучасна технологічна база дозволяє нам кваліфіковано вести весь бухгалтерський та кадровий документообіг.
 Уклавши договір про співпрацю з нашим ТОВ, ви істотно економите час! Тепер Вам не потрібно постійно відслідковувати інформацію щодо змін фінансового і податкового законодавства, правил ведення бухгалтерського обліку та кадрового діловодства, ми робимо це за Вас.
 Співпрацюючи з нами, ви істотно економите матеріальні ресурси підприємства. Тепер немає необхідності утримувати штат бухгалтерів, забезпечувати роботу відділу бухгалтерії. Також ви звільняєтесь від сплати податків за співробітників, а тим часом, всі ваші фінанси в повному порядку!
keti-soft@ukr.net
3062766@i.ua
Тетяна, Катерина
Від: Тетяна, Катерина
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Тетяна, Катерина
Луцьк
Волинська область

Оголошення №54548 Бухгалтерське обслуговування ФОП та юридичних осіб «Під ключ» на board.if.ua переглянуто: 235 раз(и,ів)