Діалог з підприємцями та інститутами громадянського суспільства

Інше
Тип: Приватне
Додано: 18.10.2019 о 14:38:11
Опис пропозиції:
У податковій службі регіону відбулася робоча зустріч керівництва Головного управління ДПС у Запорізькій області з інспектором Ради бізнес-омбудсмена Кирилом Номінасом.
Відкриваючи захід, в. о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський наголосив, що нова податкова відкрита до всіх представників бізнесу і готова у рамках правового поля вирішувати спірні питання та налаштована на активний діалог. Наразі відомство працює над удосконаленням сервісних послуг, які надаються підприємцям та громадянам.
Кирило Номінас зазначив, що Рада бізнес-омбудсмена захищає інтереси українських підприємців та взаємодіє у цій сфері із органами державної влади. Він висловив сподівання на конструктивну співпрацю із податковою службою Запорізької області.
У ході зустрічі сторони розглянули проблемні питання низки запорізьких компаній, які звернулися до Ради бізнес-омбудсмена. Зокрема, було проаналізовано матеріали щодо включення суб'єкта господарювання до переліку ризикових платників податків, відшкодування податку на додану вартість, реальності господарських операцій, а також стосовно системи електронного адміністрування ПДВ. Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Поділитись оголошенням:
Ціну не вказано
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №45992 Діалог з підприємцями та інститутами громадянського суспільства на board.if.ua переглянуто: 30 раз(и,ів)