Допомога в Оформленні Віз, Консультація в оформленні віз

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 01.03.2012
Допомога в Оформленні Віз, Консультація в оформленні віз, зображення 1
Опис пропозиції:
Шенгенська Віза в різні країни Шенгену, Допомога в Оформленні Віз, Консультація в оформленні віз, Допомога в Оформленні, Документи на Візу.

Допомагаємо в отриманні таких видів віз як: приватні, робочі, студентські, дипломатичні, службові, звичайні, інвестиційні, туристичні і транзитні.
Приватну Візу видають за наявності запрошення від фізичної особи, яка проживає в країні, яку ви збираєтеся відвідати. Робоча Віза - відкривається за наявності контракту із закордонним працедавцем. Студентська Віза - необхідно надати запрошення з учбового закладу. Туристична Віза - це дозвіл на тимчасове перебування в країні з метою туризму або на приватне запрошення. Ця віза не дає права на працевлаштування під час поїздки.
Гостьова Віза - це дозвіл на тимчасове перебування в країні з метою відвідин родичів, друзів, знайомих на приватне запрошення. Ця віза не дає права на працевлаштування під час поїздки. Службова, Бізнес Віза - це дозвіл на тимчасове перебування в країні з метою ділової поїздки або відрядження. Ця віза не дає права на працевлаштування під час поїздки.
Підготуємо весь пакет документів або частину (при наявності у Вас вже деяких готових документів) для подачі у консульство .
0974190785
Від: Христина
Ціну не вказано
Контакт:
Христина

Оголошення №15509 Допомога в Оформленні Віз, Консультація в оформленні віз на board.if.ua переглянуто: 1041 раз(и,ів)