ГоловнаПерейти на головну сторінку Різне Різне-інше

Архів оголошень: Пробіг 2012

Інше
Тип: Приватне
Додано: 17.01.2012
Опис пропозиції:
Шановні спортсмени та любителі бігу.
В неділю 22 січня 2012 року в смт. Богородчани., відбудеться Пробіг - 2012, присвячений Дню соборності України.
Пробіг – 2012 - це грандіозне свято спорту, здоров'я і культури, це спосіб об'єднати небайдужих до свого здоров’я людей, заради маси вражень, емоцій та нових друзів!
Запрошені спортсмени та ветерани спорту з різних областей України, також участь у пробігу можуть прийняти всі бажаючі, без вікових обмежень.
Стартує пробіг від Богородчанської РДА о 11 год., маршрут: Богородчани, Саджава, Глибоке, Хмелівка, Росільна, Підгір’я, Богородчани.
Організатори забезпечують зустріч учасників пробігу з Івано-Франківська - біля коледжу фізичного виховання. ( о 9.год. будуть 2 автобуси).
Переможці та учасники будуть нагороджені цінними призами та відзнаками.
Бажаємо всім Вам здоров'я, удачі, займайтеся спортом і будьте переможцями у своєму житті.
Організатори: Богородчанська РДА
Контактна особа: Сенчак Іван Дмитрович тел. (067) 34-37-538
Від: Іван
На сайті з: 20 січня 2011 р.
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Пробіг 2012 або переглянути подібні оголошення в розділі Різне-інше. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.