ГоловнаПерейти на головну сторінку Медичні послуги Луцьк Послуги Луцьк Медичні послуги Луцьк

Архів оголошень: Клініка Технолігії здоров'я

Інше
Тип: Приватне
Додано: 21.02.2012
Клініка Технолігії здоров'я, фото 1
Опис пропозиції:
Клініка «Технології здоров'я» - це висока якість медичних послуг у поєднанні з доступною вартістю. Ми пропонуємо широкий спектр оздоровчих програм і процедур, діагностичні обстеження, консультації висококваліфікованих фахівців. Як для пацієнтів, так і для всіх бажаючих в клініці працює SPA-центр із широким спектром релаксаційно-відновлювальних процедур.

Наші переваги:
- наявність сучасної матеріально-технічної бази
- широкий спектр сучасних діагностичних і лікувально-оздоровчих методик і процедур
- унікальні власні методики і процедури
- використання в лікуванні препаратів виключно рослинного походження
- індивідуальний підхід при підборі лікувально-оздоровчих програм
- послуги висококваліфікованих спеціалістів
- ефективне поєднання лікувальних та SPA процедур
- абсолютна конфіденційність

Акція! Змініть своє життяна краще лише за 5 днів! Detox - 5-денна программа очищення печінки, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишечного тракту, крові. Ваше здоров'я та довголіття!

Програма Detox допоможе досягти тривалої ремісії або позбутись багатьох захворювань.
- Депресія
- Ожиріння
- Гіпертонія
- Хвороби нервової системи
- Патологія органів шлунково-кишечного тракту
- Захворювання серцево-судинної системи
- Синдром хронічної втоми
- Захворювання печінки
- Порушення обміну речовин
- Захворювання шкіри
- Мігрень
- Алергія
- Атеросклероз
Від: Клініка
На сайті з: 21 лютого 2012 р.
м.Луцьк, Волинська область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Клініка Технолігії здоров'я або переглянути подібні оголошення в розділі Медичні послуги Луцьк. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.