ГоловнаПерейти на головну сторінку Освіта та навчання Київ Послуги Київ Освіта та навчання Київ

Архів оголошень: Курси "Догляд за хворим в домашніх умовах з основами фізіології здоров'я"

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 13.07.2020 о 16:20:22
Курси Догляд за хворим в домашніх умовах з основами фізіології здоров'я, фото 1
Опис пропозиції:
Досвідчений викладач проводить набір на навчальний курс з метою отримання навичок догляду за хворим в домашніх умовах, ознайомлення з анатомічними та функціональними особливостями організму, а також засвоєння законів збереження здоров'я. Так як сучасні реалії пандемії обмежують можливість безпечного звертання по допомогу до професіоналів-медиків через їх зайнятість, можливість інфікування (медичні заклади знаходяться серед основних джерел зараження), догляд за нашими рідними лягає на наші плечі. Курси можуть стати в нагоді людям, які обрали фах доглядальниці (сиділки), а також всім, хто хоче пізнати людський організм з метою раціонального використання його ресурсів.
Навчання буде проходити за адресою: Печерський узвіз, 5.
Вартість навчання в середньому 250 грн. за заняття (3 год). На курс припадає 15-20 занять.
Від: Ірина
Київ, Київська область
Ціна: 250 грн.

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Курси "Догляд за хворим в домашніх умовах з основами фізіології здоров'я" або переглянути подібні оголошення в розділі Освіта та навчання Київ. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.