Архів оголошень: Двері міжкімнатні, вхідні з масиву натурального дерева

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 29.12.2018
Двері міжкімнатні, вхідні з масиву  натурального дерева, фото 1
Опис пропозиції:
Виготовляємо міжкімнатні, вхідні дерев'яні двері з масиву сосни.
З застосуванням сучасної технології, дбайливо зберігаючи кращі якості дерева, матеріал що використовується піддається спеціальній обробці, яка продовжує термін експлуатації виробів.
При лакуванні викосистовуються кольорова гама лаків відомих європейських фірм, що придає виробам природні відтінки .
В якості фінішного покриття використовується поліуретановий, уретаноалкідний лак, що володіє унікальними властивостями — високою міцністю на стиск і розтяг, хімічної стійкістю, витримує великі механічні навантаження, має найвищу ударну міцність, забезпечуючи надійний захист і значно подовжуючи термін служби дерев'яних міжкімнатних дверей.
Всі двері виготовляються нами за індивідуальними розмірами замовника, під конкретні отвори. Також, пропонуємо дверні коробки різної ширини. Для перекриття великих нестандартних прорізів двері виготовляються з боковими і верхніми вставками.
У комплект дверного блоку входять: полотно, коробка. Додатково лиштва на дві сторони.
Від: Ігор
Ціна:
3500,00
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Двері міжкімнатні, вхідні з масиву натурального дерева або переглянути подібні оголошення в розділі Вікна, двері Тернопіль. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.