Курси польської мови ІМ

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 23.07.2019 о 16:40:22
Опис пропозиції:
Навчання ведуть професійні викладачі польських університетів. Пропонуємо вам пройти цікаві курси польської мови в Луцьку разом із нашим центром “ІМ-іноземна мова”. Так як наш головний офіс знаходиться у Луцьку, ви можете обрати не лише курс, а й спосіб навчання – онлайн або навчання у комфортному класі з сучасним обладнанням.
Що я, як клієнт отримаю: Знання польської мови на рівні А1, А2,В1, В2, С1, С2 в залежності від вибраного рівня за міжнародними стандартами.
Хто мене навчатиме: Викладачі польських університетів (спеціалісти професіонали з викладання польської мови).
Хто та що підтвердить мій рівень знань польської після проходження курсів: Державний Сертифікат Республіки Польща на рівні В1, В2, С1, С2 для дорослих та дітей. Документ видається Міністерством освіти Польщі.
Гарантія якості навчання: Inozemna Mowa – офіційний центр вивчення та сертифікації польської мови за кордоном (Ліцензія Міністерства освіти Республіки Польща 3/DWM/2017).
Де я можу скористатися цим документом у світі: Документ дійсний в усіх країнах світу у всіх сферах життєдіяльності: країни ЄС, США, Японія, Китай, інші. Дійсність сертифікату у світі гарантується Республікою Польща.
Термін дії Сертифікату та де я можу ним скористатися у Польщі: Пожиттєвий. Використовується при ступі у польські ВНЗ, для отримання польського громадянства (обов’язковий) та кваліфікованої робота у Польщі (лікарі, викладачі, інженери, медичні працівники і т.п.).
Ціна: 100 грн.
Стан: Хороший -
Контакт:
Сергій
Луцьк
Волинська область

Оголошення №44724 Курси польської мови ІМ на board.if.ua переглянуто: 36 раз(и,ів)