Архів оголошень: Магазини світлотехнічної продукції: «Світлофор», «Інтер'єр»

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 20.09.2012
Магазини світлотехнічної продукції: «Світлофор», «Інтер'єр», фото 1
Опис пропозиції:
Магазини світлотехнічної продукції «Інтер'єр», «Світлофор» пропонують великий вибір світильників (люстри), бра, настільних ламп, торшерів, зовнішніх світильників та іншої світлотехнічної продукції від провідних виробників Європи.
Широкий асортимент продукції і хороші ціни.
На сайті представлена не повна колекція люстр, світильників, торшерів, бра, вуличних світильників - тому не вагайтеся і завітайте в наші магазини і ми обов'язково підберемо саме ту люстру яка підійде вам найкраще. Також ми здійснюємо доставку люстр під замовлення. Для великих замовлень, а також для гуртових покупців — знижки, та бонуси. Для гуртових покупців — працює гуртовий відділ, спеціальні умови співпраці. Телефонуйте нам і дізнайтесь більше.а також заходьте по силці:http://exclusivelamp.com.ua/index.php
Від: Андрій
Ціна:
3333
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Магазини світлотехнічної продукції: «Світлофор», «Інтер'єр» або переглянути подібні оголошення в розділі Інше - Товари Івано-Франківськ. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.