Міжнародний експортер та постачальник загального апреміласту - Oddway International

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 22.01.2021 о 08:55:32
Міжнародний експортер та постачальник загального апреміласту - Oddway International, фото 1
Опис пропозиції:
Апреміласт призначається для лікування псоріатичного артриту у дорослих. Він також застосовується для лікування псоріазу середнього та важкого нальоту у дорослих, які також можуть отримувати фототерапію або інші методи лікування псоріазу.

Як працює Апреміласт?

Апреміласт належить до класу ліків, який називається інгібітором фосфодіестерази 4 (PDE4). Апреміласт блокує дію деяких хімічних речовин, які відповідають за запалення, пов’язане з псоріатичним артритом та псоріазом, зменшуючи тим самим ознаки та симптоми цих симптомів.

Оптовий експортер апреміласту

Oddway International є провідним постачальником Апреміласту. Якщо ви хочете замовити оптом, відвідайте Oddway International, тут ви отримаєте справжні ліки за найнижчою ціною. Ми також є дистриб'ютором та експортером загальних ліків, експортуємо ліки до аптек, приватних лікарень та клінік, державних департаментів охорони здоров'я та неурядових організацій по всьому світу.

Для отримання додаткової інформації зв'яжіться з нами тут:
sales@oddwayinternational.com
QQ: 1523458453@qq.com
Skype: Oddway2010
WeChat: Oddway2010
Від: Oddway International
Ціну не вказано
Стан: Хороший - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Oddway International
New Delhi

Оголошення №59854 Міжнародний експортер та постачальник загального апреміласту - Oddway International на board.if.ua переглянуто: 23 раз(и,ів)