Архів оголошень: Натуральна та керамічна черепиця Аляска,Якобі,Брас,Євроніт

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 06.12.2011
Натуральна та керамічна черепиця Аляска,Якобі,Брас,Євроніт, фото 1
Опис пропозиції:
Натуральна черепиця *АЛЯСКА*це престиж і благородство,багато шедеврів європейської культури створені за допомогою цементно-піщаної черепиці;надійність і довговічність,перевірено на протязі століття кліматом Європи;натуральність та екологічність,використання тільки натуральних матеріалів для безпечної експлуатації;доступність,відсутність в виробництві великих енерговитрат,а також нафтопродуктів та металів.Існує дві форми черепиці:Венеціанська та Двійна римська.Кольорова гамма дуже багата,задовільнить любого покупця.Матеріал сертифікований,гарантія 30 років.
Керамічна черепиця *Якобі*самий найкращий вид покрівельного матеріалу.Традиції виготовлення керамічної черепиці *Якобі*захоплюють період ручного виготовлення аж до професійного виробництва і випалення в касетах.Досить широкий вибір форм черепиць та кольорової гамми.Багатий вибір аксесуарів різних форм.
Брас-натуральна черепиця,дах навіки!Дім під черепицею Брас,що може бути прекраснішим?!Іменно їй,натуральній черепиці,королеві покрівельних матеріалів,копіюють різні псевдочерепиці.Призначення цих нових покрівельних матеріалів,покривати приміщення,розраховані на недовгий час служби,і технічні будівлі.Такі призначення виконують вони в Західній Європі,де і досих пір 80% покривають натуральною черепицею.В ТМ Брас широкий вибір черепиці як цементно-піщаної так і керамічної.
Черепиця *Євроніт*безпечний дах-запорука спокою.Виготовлена черепиця в двох профілях:Екстра та Профіль С.Чотири кольора:класично-червоний(теракота),Темно-червоний,Темно-коричневий,Граніт.
Від: Володя
Ціну не вказано
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Натуральна та керамічна черепиця Аляска,Якобі,Брас,Євроніт або переглянути подібні оголошення в розділі Будматеріали Івано-Франківськ. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Товари: