Не дорогі юридичні послуги

Інше
Тип: Приватне
Додано: 28.10.2015 о 13:06:17
Не дорогі юридичні послуги, зображення 1
Опис пропозиції:
Юридична компанія ТОВ «АЮР-КОНСАЛТИНГ» надає широкий спектр юридичних послуг по всій території України. Наша робота зосереджена на наданні правової допомоги фізичним та юридичним особам та захисті клієнтів у нелегких життєвих ситуаціях в різних галузях права.
Команда ТОВ «АЮР-КОНСАЛТИНГ» має великий практичний досвід ведення судових проваджень в судах загальної юрисдикції, третейських судах, а також вирішення питань в досудовому порядку. Ми надамо юридичну консультацію та зробимо все можливе для досягнення бажаного результату для Вас!
Розуміння потреб клієнта, детальне вивчення нюансів справи, розрахунок реальних кроків до досягнення цілі та, звичайно, професіоналізм - лежать в основі нашої роботи. Ми розуміємо, що успішне вирішення проблеми – це правильно сформульовані завдання і підібрані оптимальні шляхи їх вирішення. Ми не даємо марних обіцянок та не обнадіюємо. Перш ніж взятись за ведення справи – виявляємо потенційні можливості перемоги, переваги та недоліки в майбутньому і конкретні кроки по досягненню цілі!
При звернені до нас за юридичною допомогою, Ваше питання буде вирішуватись не одноособово, а всією командою ТОВ «АЮР-КОНСАЛТИНГ».
Наш девіз: «Проблема клієнта – наша проблема!»
З повагою, юридична компанія ТОВ «АЮР-КОНСАЛТИНГ»
Від: Микола Іванович Малій
Ціну не вказано
Контакт:
Микола Іванович Малій
Харьковское шоссе, 48
Киев
Київська область
Телефон:
0449394767,

Оголошення №29148 Не дорогі юридичні послуги на board.if.ua переглянуто: 272 раз(и,ів)