Оздоровчий масаж спини та шиї

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 28.10.2020 о 07:08:15
Оздоровчий масаж спини та шиї, фото 1
Опис пропозиції:
Оздоровчі профілактичні процедури.

● Класичний масаж позитивно впливає на м'язи, зміцнює зв'язки та суглоби, усуває больові відчуття. А також посилює імунну систему та покращує психоемоційний стан людини. Ця комфортна процедура, яка має позитивний вплив на людський організм, застосовується курсом 10-15 масажів.
● Спортивний масаж корисний тим, хто веде активний спосіб життя. Він допомагає зняти втому та підготуватися до навантажень, дає змогу розігріти м'язи та зробити їх гнучкішими.
● Профілактичний масаж ― це зміцнення організму та запобігання багатьом хворобам. Його ще називають превентивним: він спрямований не на терапевтичну дію при певних проблемах, а на уникнення хворобливих станів.
● Масаж спини допомагає при болях в спині, а також необхідний для лікування остеохондрозу та сколіозу. Попередньо потрібно пройти діагностику та отримати рекомендації лікаря.
● Лімфодренажний масаж допомагає посилити відтік лімфи та зняти набряки. Часто застосовується перед антицелюлітним масажем.
● Антицелюлітний масаж посилює кровообіг та сприяє покращенню обмінних процесів, надає тілу стрункого доглянутого вигляду.
● Ароматичний масаж проводиться із застосуванням ароматичних олій. Позитивна дія на організм посилюється завдяки властивостям ароматів, допомагає уникнути багатьох недуг та сприяє глибокому розслабленню.
☎ 097-014-41-15
http://masazhyk.com.ua/
#масаж #масажобличчя #масажрук #шийно_комірцевазона #класичниймасаж #доглядзаобличчям #акція #акціянамасаж #масажспини
#аромотерапія #маскидляобличчя #подарунок #подарунковийсертифікат #зробитиподарунок
Від: Олена
Ціна: 200 грн.
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Олена
Львів
Львівська область

Оголошення №57309 Оздоровчий масаж спини та шиї на board.if.ua переглянуто: 46 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги: