Архів оголошень: Перліт /Дрібний/ для штукатурки і стяжок

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 13.05.2012
Перліт /Дрібний/ для штукатурки і стяжок, фото 1
Опис пропозиції:
Застосування: перлітова штукатурка призначена для підготовки і вирівнювання стін з цегли, бетону й інших мінеральних основ як зовні так і усередині будинків, з метою тепло-звукоізоляції приміщень, оздоблення стін та надання кімнаті надзвичайного мікроклімату. Прошарок такої штукатурки товщиною в 3см., по своїм теплоізоляційним властивостям прирівнюють з 15см. цегляної кладки
Приготування розчину: приготовлену суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції відносно рецептури вказаної в таблиці. Перемішати міксером до однорідного пастоподібного стану без грудок і згустків, витримати 5хв і перемішати ще раз. Перед нанесенням основу обробити цементним молочком.
Властивості: перлітова штукатурка має високу адгезію, високий ступінь пластичності, тепло-звукоізоляційна, зручна при нанесенні, морозостійка, екологічно безпечна, не горюча, гарно кріпиться до різних видів мінеральних основ, при великих об’ємах робіт значно розвантажує будівлю, запобігає появленню гризунів, тарганів, комах, мурах та ін.
Від: володимир
Ціну не вказано
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Перліт /Дрібний/ для штукатурки і стяжок або переглянути подібні оголошення в розділі Будинки, особняки, напівособняки Рогатин. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Нерухомість: