Перліт /Дрібний/ для штукатурки і стяжок

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 13.05.2012
Перліт /Дрібний/ для штукатурки і стяжок, зображення 1
Опис пропозиції:
Застосування: перлітова штукатурка призначена для підготовки і вирівнювання стін з цегли, бетону й інших мінеральних основ як зовні так і усередині будинків, з метою тепло-звукоізоляції приміщень, оздоблення стін та надання кімнаті надзвичайного мікроклімату. Прошарок такої штукатурки товщиною в 3см., по своїм теплоізоляційним властивостям прирівнюють з 15см. цегляної кладки
Приготування розчину: приготовлену суху суміш засипати в ємність з чистою водою кімнатної температури в пропорції відносно рецептури вказаної в таблиці. Перемішати міксером до однорідного пастоподібного стану без грудок і згустків, витримати 5хв і перемішати ще раз. Перед нанесенням основу обробити цементним молочком.
Властивості: перлітова штукатурка має високу адгезію, високий ступінь пластичності, тепло-звукоізоляційна, зручна при нанесенні, морозостійка, екологічно безпечна, не горюча, гарно кріпиться до різних видів мінеральних основ, при великих об’ємах робіт значно розвантажує будівлю, запобігає появленню гризунів, тарганів, комах, мурах та ін.
Від: володимир
Ціну не вказано
Контакт:
володимир
рогатин
Івано-Франківська область
Телефон:
0673440727

Оголошення №12613 Перліт /Дрібний/ для штукатурки і стяжок на board.if.ua переглянуто: 791 раз(и,ів)