+ Подати оголошення
Пошук
Безкоштовна дошка оголошень Прикарпаття Чесні оголошення Прикарпаття: куплю, продам, обміняю, здам, найму, пропоную, шукаю, ціна, торг
Вхід на сайт запам'ятати
Проблеми з входом? Реєстрація
Нові оголошення

Популярні оголошення

Всього
21881
оголошень.

 

Правила та умови користування

 1. Сервіс "Безкоштовні оголошення Івано-Франківщини" є абсолютно безкоштовним.
 2. На даній дошці оголошень Ви можете залишити свої оголошення тільки після реєстрації.
 3. Зареєстровані користувачі мають можливість змінювати і видаляти свої повідомлення.
 4. Для реєстрації виберіть посилання Реєстрація.
 5. Оголошення зберігаються впродовж 360 днів з моменту подачі, якщо оголошення вже не актуальне ви можете видалити його, якщо ви хочете продовжити термін публікації, то за 7 днів до закінчення публікації Вам прийде відповідний лист з посиланням для автоматичного продовження терміну публікації.
 6. Якщо оголошення містить опис товару чи послуги, авторськими правами на який володіє Користувач, Користувач відмовляється від права винагороди за публікацію оголошення на цей товар на Сервісі. Авторські права залишаються у за Користувачем.
 7. Адміністація залишає за собою право видалити оголошення, змінити його розміщення чи зміст, якщо воно суперечить умовам даних правил, без пояснення причин користувачеві.  Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень і якість товару чи дії користувачів.


Без попередження видаляються оголошення:

 •   такі, що не відповідають темі розділу;
 •   два і більш однакових оголошення в одному і тому ж розділі (+ баниться користувач);
 •   такі, що містять ненормативну лексику, особисті нападки;
 •   про продаж зброї, наркотиків і заборонені до продажу товари;
 •   матеріали і накопичувачі інформації, що містять порнографію будь-якого характеру;
 •   що містять тільки посилання на сторіночку, без опису товару, що продається;Про помічені помилки і побажання по роботі дошки оголошень прохання відправляти повідомлення через посилання контакт або по електронній пошті.

Реєструючись чи додаючи оголошення на сайті ви автоматично погоджуєтесь з даними правилами.

 
Сервіс безкоштовних оголошень Прикарпаття    Сайт board.if.ua – це інтернет-дошка оголошень Івано-Франківщини (Івано-Франківська область, Прикарпаття, Богородчани та Болехів та Верховина та Галич та Городенка та Долина та Калуш та Коломия та Косів та Ланчин та Надвірна та Рогатин та Рожнятів та Снятин та Тисмениця та Тлумач та Яремче, і ще Богородчанський район та Верховинський район та Ворохта та Галицький район та Городенківський район та Долинський район та Калуський район та Коломийський район та Косівський район та Надвірнянський район та Рогатинський район та Рожнятівський район та Снятинський район та Тисменицький район і Тлумацький район). Завдяки нашому порталу ви можете безкоштовно розмістити оголошення купівлю/продам/обміняю, а при потребі пропозиції від фірм і організацій. Безкоштовні оголошення Івано-Франківщини - це дошка оголошень, де ви можете знайти оголошення розпродажу, купівлі, продаж, купівля, послуги, купити чи продати будь-що в Івано-Франківську – все це на дошці оголошень board.if.ua. Розмістіть оголошення вже сьогодні і отримайте найвигіднішу пропозицію!
Створення сайтів, оптимізація, розкрутка © 2008-2016 board.if.ua
Україна, м.Івано-Франківськ
Адміністрація та власники сайта можуть не поділяти погляди авторів оголошень. Адміністрація залишає за собою право редагувати подані оголошення. Адміністрація та власники не несуть відповідальності за текст опублікованих авторами оголошень.
Передрук, використання матеріалів (текстів оголошень) дозволяється тільки з дозволу адміністрації сайту і/або власника оголошення та при наявності активного посилання на сайт Прикарпатські безкоштовні оголошення
Всі торгові марки, які згадуються на цьому сайті, є власністю їх власників.