Продам дві земельні ділянки, 2-га для с/г і 10 сотих під будівництво у м.Берегово

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 17.10.2019 о 17:05:11
Продам дві земельні ділянки, 2-га для с/г і 10 сотих під будівництво у м.Берегово, фото 1
Опис пропозиції:
Продається приватизована земельна ділянка площею 2 га (200 сотих) сільсько-господарського призначення, у місті Берегово. На відстані 1900 м від термальних басейнів "Жайворонок" і близько "УСБ Закарпаття". До центру міста 3 км. Ділянка розташована вздовж дороги, що веде на Затишне і Чопівку.
Навпроти розташовані жилі будинки, що дозволяє: побудувати будинок, (комунікації поряд), зайнятись сільським господарством, посадити сад, виноградник або зайнятись чимось іншим, також хороша пропозиція для бізнесу ділянка велика можна також встановити електростанцію (сонячні батареї) вся ділянка рівнинна, навколо гарна природа, недалеко ліс дуже перспективна ділянка. Орієнтовна ціна 8 тис. Дол. Та продається земельна ділянка для забудови в м.Берегово - 10 соток за 3 тис. дол. В р-н ресторану Союз. Всі ділянки приватизовані, технічна документанція в порядку. Можливий торг.
Від: Дюла
Ціна:
8000 USD
Стан: Ідеальний - Б/в
Можливий торг
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Дюла
Берегово
Закарпатська область

Оголошення №45967 Продам дві земельні ділянки, 2-га для с/г і 10 сотих під будівництво у м.Берегово на board.if.ua переглянуто: 155 раз(и,ів)