РРО - новації Які обов’язки з’являться у власників РРО із 19 квітня 2020 року?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.01.2020 о 17:39:32
Опис пропозиції:
Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» № 128-IX від 20.09.2019 передбачені зміни в порядок застосування РРО, зокрема:
Суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції, із 19.04.2020 року зобов’язані:
- створювати контрольні стрічки у паперовій та/або електронній формі і забезпечувати їх зберігання:
• на РРО (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг) - протягом трьох років;
• на програмних РРО у разі розрахункових операцій у режимі офлайн - до моменту передачі електронних розрахункових документів, електронних фіскальних звітів, електронних фіскальних звітних чеків до фіскального сервера контролюючого органу.
- проводити розрахункові операції через РРО та/або через програмні РРО з використанням режиму попереднього програмування найменування товарів (послуг) (із зазначенням коду товарної підкатегорії згідно з УКТ ЗЕД для підакцизних товарів), цін товарів (послуг) та обліку їх кількості.
- суб’єкти господарювання, які використовують програмні РРО, повинні будуть подавати до контролюючих органів по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні фіскальні звіти та електронні фіскальні звітні чеки.
- Вести облік товарних запасів, здійснювати продаж лише тих товарів (послуг), що відображені в такому обліку.
Суб’єкт господарювання зобов’язаний буде надати контролюючим органам під час перевірки документи (у паперовій або електронній формі), які підтверджують облік та походження товарів, що на момент перевірки знаходяться у місці продажу (господарському об’єкті).
Такі вимоги не стосуватимуться приватних підприємців-платників єдиного податку, які не є платниками ПДВ (крім тих, які провадять діяльність з реалізації технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту, а також лікарських засобів та виробів медичного призначення, ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння).
Від: Ольга
Ціну не вказано
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №47618 РРО - новації Які обов’язки з’являться у власників РРО із 19 квітня 2020 року? на board.if.ua переглянуто: 96 раз(и,ів)