Ручне розміщення оголошень в інтернеті

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 19.04.2016 о 16:55:14
Ручне розміщення оголошень в інтернеті, зображення 1
Опис пропозиції:
Пропонуємо повністю ручне розміщення ділових пропозицій, оголошень, реклами на найбільш популярних польських, українських та російських дошках оголошень в мережі інтернет. Це один з найкращих способів знайти нових клієнтів або партнерів. Пропонуємо абсолютно ручне розміщення Ваших оголошень на інтернет-порталах як в Україні, так і за кордоном. В наш час – це найкращий спосіб знайти нових клієнтів або партнерів, підняти трафік сайту.
Гарантуємо індивідуальний підхід, швидке та якісне виконання роботи. Допоможемо скласти текст оголошення, підібрати оптимальну кількість дошок. Розміщуємо як на топових, так і на тематичних – сайти, присвячені нерухомості, агросектору, техніці та ін.
Вартість послуги – 1,5 грн за 1 оголошення. В майбутньому можемо оновлювати вже розміщені оголошення (0,5 грн за 1 підняття). Мінімальне замовлення – 50 дошок. Надаємо звіт з посиланням на кожне розміщене оголошення.
З більш детальною інформацію по тарифам і послугам Ви можете ознайомитись на нашому сайті hermes-tm.com.ua або по телефону.
Ціна:
1
Контакт:
Yan

Телефон:
0935252960

Оголошення №28085 Ручне розміщення оголошень в інтернеті на board.if.ua переглянуто: 416 раз(и,ів)