Система Модульної підлоги з ПВХ до 20 т

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 18.07.2017 о 13:35:28
Система Модульної підлоги з ПВХ до 20 т, зображення 1
Опис пропозиції:
Актуальність модульних підлог


В останні роки в Україні стала затребувана укладання ПВХ плитки. Дана продукція користується все зростаючим попитом, тому що відшукати більш підходящий матеріал для влаштування підлог в приміщенні промислового призначення сьогодні непросто. Полімерна плитка для підлоги відрізняється високими показниками міцності і надійності. Виріб буде нелегко пошкодити, навіть якщо робити це цілеспрямовано. Крім того, воно відрізняється високою стійкістю до дії різних несприятливих чинників навколишнього середовища, наприклад, кислот, лугів, промислової і побутової хімії, які, як правило, руйнують бетон. Ось чому виріб можна ефективно використовувати в якості покриття для приміщень різного призначення - складських, виробничих, автосервісів, паркінгів.

Плитка для промислових підлог відрізняється найбільш оптимальним набором характеристик, що вигідно виділяють її на тлі інших покриттів. Перш за все, варто відзначити противоскользящий ефект, стійкість до ударів і механічних пошкоджень, хороші теплоізоляційні властивості.

Укладання ПВХ-плитки здійснюється легко і просто. Зручна конструкція дозволяє виконувати монтаж оперативно, навіть якщо у вас немає досвіду в проведенні робіт такого типу. Крім того, покриття можна використовувати в якості тимчасового статі.

Вам необхідна плитка для промислових підлог? OSTA пропонує вашій увазі широкий асортимент продукції високої якості. Фахівці OSTA раді надати вам професійні консультації, допомогу в підборі продукції.Ми зацікавлені у співпраці з Вами і будемо раді поставляти наш асортимент товару на взаємовигідних умовах.
Приймаючи до уваги специфіку Вашої роботи, готові обговорити будь які необхідні об'єми за спеціальними цінами.
З повагою
Любомир
050 76 124 76
Ціна:
240
Контакт:
Любомир
Василіянок
Івано-Фанківськ
Телефон:
0507612476

Оголошення №40634 Система Модульної підлоги з ПВХ до 20 т на board.if.ua переглянуто: 153 раз(и,ів)