Труби залізобетонні

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 24.09.2019 о 09:22:24
Труби залізобетонні, зображення 1
Опис пропозиції:
Виготовляються за технологією вертикального формування методом вібропресування. Залізобетонні безнапірні труби виготовляються із важкого бетону, армовані одним циліндричним каркасом і призначаються для прокладки підземних трубопроводів, що транспортують самопливом побутові рідини та атмосферні стічні води, а також підземні води і виробничі рідини не агресивні до бетону. Умови маркування труб: Тс - труби циліндричні розтрубні зі східчастою стиковою поверхнею втулкового кінця і стикових з'єднань, що ущільнюються гумовими кільцями. Перша група цифр - указує діаметр умовного проходу в сантиметрах та корисну довжину в дециметрах. Цифра через дефіс - група несучої здатності труби. Залізобетонні труби постачаються споживачам у комплекті з гумовими кільцями.

Для герметизації стикових з'єднань, необхідно:

обробити емульсолом або мильною емульсією ступінчату частину труби, гумове герметизуюче кільце і розтруб стикової труби;
надіти гумове кільце на торець стикової частини труби, для того, щоб при з'єднанні труб у колектор, наступна стикова труба встановила стикове кільце в правильне положення.
Від: Юрій
Поділитись оголошенням:
Ціну не вказано
Контакт:
Юрій
Кульпарківська 93
Львів
Львівська область
Телефон:
(+38 032) 240-44-04

Оголошення №23858 Труби залізобетонні на board.if.ua переглянуто: 759 раз(и,ів)