Центр сертифікації електронних ключів ДФС України

Інше
Тип: Приватне
Додано: 02.08.2019 о 11:17:17
Центр сертифікації електронних ключів ДФС України, фото 1
Опис пропозиції:
У січні-липні 2019 року фахівці фіскальної служби області видали запорізьким платникам податків 29 тисяч кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів. Як зазначив в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Валерій Манько, з початку року за послугами кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг Інформаційно-довідкового департаменту ДФС регіону звернулись 11 тисяч представників бізнесу, держслужбовців, посадових осіб установ, організацій тощо.
Нагадуємо, платники мають можливість економити свій час і самостійно формувати сертифікати за онлайн запитом. Електронний сервіс доступний на сайті http://acskidd.gov.ua, на якому можна завантажити останню версію безкоштовного програмного забезпечення ІІТ Користувач ЦСК-1.
Крім того, на інформаційному ресурсі acskidd.gov.ua опубліковано новий регламент Кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг ІДД ДФС та нові форми реєстраційних документів для отримання електронних довірчих послуг, які почали діяти з 22 липня. Головне управління ДФС у Запорізькій області.
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №44819 Центр сертифікації електронних ключів ДФС України на board.if.ua переглянуто: 499 раз(и,ів)