Українська група компаній «Долина» виробляє і реалізує препарати для обробки нас

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 28.08.2015 о 11:12:07
Українська група компаній «Долина» виробляє і реалізує препарати для обробки нас, зображення 1
Опис пропозиції:
Препарат для обробки насіння «Вимпел-К» і комплексне мікродобриво «Оракул насіння» є універсальними для будь-якого насіння і садивного матеріалу. Вони сприяють збільшенню енергії проростання і сили росту паростка, що дає можливість сформувати задану густоту стояння; розвитку кореневої системи, стійкості рослин до посухи та заморозків, збільшенню врожайності та підвищенню якості продукції.

Надбавка врожайності по культурам:
озима пшениця - 3,3 - 5,6 ц / га
озимий ріпак - 1,4 - 2,3 ц / га

ярі зернові - 2,8 - 3,5 ц / га
кукурудза - 3,6 - 6,2 ц / га
соя - 2,1 - 2,5 ц / га
соняшник - 1,4 - 2,9 ц / га

Препарат «Вимпел-К» має властивості стимулятора росту, прилипача, адаптогена, кріопротектора, антистресанта і антиоксиданта.

Використовується в бакових сумішах з будь-якими пестицидами і підсилює їх дію на 25-30%, завдяки чому має високу рентабельність при мінімальних витратах.

Препарат для обробки насіння «Оракул насіння» компенсує дефіцит поживних речовин в період несприятливих умов зростання, сприяє підвищенню врожайності культур на 15 - 27%, покращує якість продукції і збільшує стійкість рослин до хвороб на 18 - 30%.

Обробка насіння препаратами «Вимпел-К» і «Оракул насіння» призводить до закріплення їх дії в період всієї життєдіяльності рослини.

Продаж препаратів здійснюється через мережу дистриб'юторів. Кваліфіковані менеджери групи компаній «Долина» готові надати всю необхідну інформацію про препарати та дистриб'юторів у вашому регіоні.

Наші досягнення: 18 років на ринку України, 13 продуктів в лінійці, 2 хімлабораторії, у групі компаній працює 19 менеджерів з розвитку ринків збуту, 5 кандидатів сільськогосподарських наук, 2 кандидати хімічних наук, 1 кандидат технічних наук. Компанія здійснює зовнішньоекономічну діяльність у 9 країнах світу.

ГК «Долина» - стимулюємо зростання вашого прибутку!

Подробиці: на dolina.ua

Контакти:
+ 38-050-474-21-42
+ 38-067-642-12-24
Від: ГК Долина
Ціну не вказано
Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Українська група компаній «Долина» виробляє і реалізує препарати для обробки нас або переглянути подібні оголошення в розділі . Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.