Виробництво 3D освітлення, Лінійних гірлянд, Штучних вуличних ялинок від 4 до 45м.

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 18.03.2019 о 09:18:45
Виробництво 3D освітлення, Лінійних гірлянд, Штучних вуличних ялинок від 4 до 45м., зображення 1
Опис пропозиції:
Приватне Підприємство «Ялинка України» інноваційна виробнича компанія. Виготовлення товару нашої фірми відбувається за найвищими та найновітнішими технологіями.
Штучні вуличні ялинки від 4 до 45м - стовбурової та каркасної (конусної) конструкції. Збережіть природу – оберіть штучну стовбурову ялинку, яка виглядає в точності як жива. Ідеальна форма гілок, простота конструкції та неперевершений загальний вигляд.
3D освітлення Українського виробництва ПП «Ялинка України» - естетичне оформлення вуличних ялинок та фасадів будівель. Новинка в світі ялинкового оздоблення. Ступінь захисту IP67, колір кабелю на вибір: чорний, білий або зелений. Також довжина гірлянди можлива будь-якого розміру – до 1000 пікселів, які розміщуються на відстані від 12 до 20 см (залежить від висоти ялинки). В подальшому ялинкове оздоблення можна використовувати як екран, на ньому відображати рекламу, тварин тощо.
Лінійна гірлянда Flash також УКРАЇНСЬКОГО виробництва з ступенем захисту IP67. Колір лампочок: червоний, синій, холодний білий, теплий білий, зелений. Кожна гірлянда довжиною 10м з можливістю з’єднання між собою. Використання: вуличні ялинки, дерева, фасади, парки і т.п.
Також ПП «Ялинка України» спеціалізується на виробництві інших прикрас для ялинки, таких як: Маківки 3D (виготовлені з оргскла); іграшки з штучної шкіри (бант, серце, зірка і т.д); світлодіодні фігури (олені, сніговики, кулі, дельфіни, пальми, верблюди і т.д.); антивандальна огорожа – металічний каркас до якого кріпиться (на вибір) пластик, оцинкований лист або банерна тканина з зображеннями новорічної тематики (або реклами – під замовлення).
Від: Петро Борисович
Ціна: 1000 грн.
Стан: Ідеальний - Нові
Контакт:
Петро Борисович
Тернопіль
Тернопільська область

Оголошення №41549 Виробництво 3D освітлення, Лінійних гірлянд, Штучних вуличних ялинок від 4 до 45м. на board.if.ua переглянуто: 167 раз(и,ів)