2737 запорізьких роботодавців підвищили зарплати своїм працівникам

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.12.2021 о 08:21:48
2737 запорізьких роботодавців підвищили зарплати своїм працівникам, фото 1
Опис пропозиції:
Податкова служба разом із іншими органами обласної влади та місцевого самоврядування контролюють стан дотримання роботодавцями трудового і податкового законодавства.
Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, з початку року проведені спільні засідання при держадміністраціях, на яких заслухано керівників 1087 підприємств, де виплачували заробітну плату менше встановленого законодавством мінімуму. У результаті рівень оплати праці підвищили 957 суб'єктів господарювання. До бюджетів додатково надійшло 1 мільйон 450 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску та військового збору.
За підсумками робочих груп та співбесід у податкових органах керівники 1780 компаній і організацій збільшили заробітні плати найманим працівникам, а бюджети і соціальні фонди додатково отримали 1,5 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 1,6 мільйона гривень єдиного внеску.
Як свідчить аналіз, у третьому кварталі серед ТОП-мінімізаторів по заробітній платі були кредитні компанії, підприємства з виробництва робочого одягу, взуття, роздрібної торгівлі фармацевтичними товарами в спеціалізованих магазинах, вирощування зернових, насіння тощо.
Нагадаємо, з 1 грудня мінімальна заробітна плата становить 6500 гривень.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу "InfoTAX".

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Ольга
Запоріжжя
Запорізька область

Оголошення №75148 2737 запорізьких роботодавців підвищили зарплати своїм працівникам на board.if.ua переглянуто: 29 раз(и,ів)

Всього
28688
оголошень(ня)