Правила та умови користування на сайті board.if.ua

Безкоштовні оголошення в Україні Правила та умови користування на сайті board.if.ua

 Дані Правила регулюють відносини між Сервіс "Безкоштовні оголошення board.if.ua" і користувачем мережі Інтернет ("Користувач"), що виникають при використанні інтернет-ресурсу board.if.ua («Безкоштовні оголошення board.if.ua»), на зазначених в даних Правилах умовах.

 1. Сервіс "Безкоштовні оголошення board.if.ua", надалі Сервіс, є абсолютно безкоштовним.
 2. На даній дошці оголошень Ви можете залишити свої оголошення тільки після реєстрації.
 3. Зареєстровані користувачі мають можливість змінювати і видаляти свої повідомлення.
 4. Для реєстрації виберіть посилання Реєстрація.
 5. Оголошення зберігаються впродовж 360 днів з моменту подачі, якщо оголошення вже не актуальне ви можете видалити його, якщо ви хочете продовжити термін публікації, то за 7 днів до закінчення публікації Вам прийде відповідний лист з посиланням для автоматичного продовження терміну публікації.
 6. Якщо оголошення містить опис товару чи послуги, авторськими правами на який володіє Користувач, Користувач відмовляється від права винагороди за публікацію оголошення на цей товар на Сервісі. Авторські права залишаються за Користувачем.
 7. Адміністрація не бере участі в угодах купівлі чи продажу і не є посередником вищезгаданих угод, жодного фінансового інтересу з цих угодах не отримує. Вся відповідальність за результати і умови угоди лежить виключно на продавцеві та покупцеві.
 8. Адміністація залишає за собою право видалити оголошення, змінити його розміщення чи зміст, якщо воно суперечить умовам даних правил, без сповіщення і пояснення причин користувачеві.
 9. Адміністрація та власники сайта можуть не поділяти погляди авторів оголошень. Адміністрація та власники не несуть відповідальності за текст опублікованих авторами оголошень. За всю розміщену користувачами інформацію, її текст, фото чи відео, контактні дані і інші вкладення, відповідає виключно автор інформації, усвідомлюючи всю міру відповідальності, чому підтвердження - електронна згода з даними Правилами.
 10. При здійсненні операцій, з використанням Сервісу, учасники угод зобов'язані попередньо  особисто вивчити всі необхідні дозвільні документи, перевіряючи при цьому самі оригінали документів, а не обмежуватися фотокопіями, а також переконатися в платоспроможності покупця. Покупці в свою чергу, повинні особисто оглянути пропонований до продажу виріб, перевірити його працездатність та відповідність заявленим в публікаціях критеріям.
 11. Передрук, використання матеріалів (текстів оголошень) дозволяється тільки з дозволу адміністрації сайту і/або власника оголошення та при наявності активного посилання на сайт "Безкоштовні оголошення board.if.ua "  Адміністрація сайту не несе відповідальності за зміст оголошень і якість товару чи дії користувачів.


Без попередження видаляються оголошення (відгуки):

 • такі, що не відповідають темі розділу;
 • два і більш однакових оголошення від одного і того ж Користувача (+ баниться Користувач);
 • такі, що містять ненормативну лексику, особисті нападки;
 • написані не українською чи російською мовами, транслітом;
 • про продаж зброї (Дозволено розміщувати оголошення купівлі чи продаж тільки тієї зброї на яку є відповідні дозволи, видані дозвільними службами МВС, комісійний продаж яких передбачений інструкціями МВС. Розміщення оголошення про купівлю зброї дозволено тільки за наявності дозволу МВС на придбання даного виду зброї), боєприпасів, наркотиків і заборонені до продажу товари;
 • матеріали і накопичувачі інформації, що містять порнографію будь-якого характеру;
 • що містять тільки посилання на сторіночку, без опису товару, що продається;Про помічені помилки і побажання по роботі дошки оголошень прохання відправляти повідомлення через посилання контакт або по електронній пошті.

Будь-яке використання сервісу є автоматичним погодженням з даними Правилами, якщо Ви не згодні з даними Правилами, або з якоюсь їх частиною - не відзначайте їх як ті, з якими Ви погодилися, і не використовуйте ресурс.

Дані Правила можуть бути в будь-який момент змінені Адміністрацією сервісу без попереднього сповіщення і пояснення причин.

Для видалення ваших даних з ресурсу - з'язуйтесь з Адміністрацією