Автомийний пістолет купити ціна, пістолет для автомийок високого тиску

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 24.08.2016 о 11:30:33
Автомийний пістолет купити ціна, пістолет для автомийок високого тиску, фото 1
Опис пропозиції:
Один з факторів який впливає на якість миття автомобіля явлется мийний пістолет. Без цього пристосування жодна автомийка функціонувати не може. За допомогою якісного пістолета проводити мийку автомобіля ставати максимально комфортно. В ході експлуатації пістолети піддаються великому навантаженні, тому підходити до вибору пістолета для автомийки варто особливо чательно.
Компанія "LuxWash" пропонує пістолети для різних сфер пріміненія: від автомийних галузі (з метою очищення авто від забруднень), в комунальній галузі (для очищення басейнів, вікон, фасадів) і харчової промисловості.
Ключові особливості та характеристики на які варто звернути увагу при виборі мийного пістолета. До основмим характеристикам можна віднести:
Пропускну способноть, вона повинна бути не менша за пропускну спроможність самої мийки для забезпечення ефективної роботи пістолета.
Тиск на яке розрахований пістолет. Воно повинно бути ідентичним з тиском на яку розрахована мийка. У разі їх невідповідності, може відбутися руйнування пістолета в руках мийника, що в деяких випадках може привести до отримання травм.
На пістолети можна встановлювати великий вибір різних пристосувань, це і подовжувачі для пістолетів, вудки, списи, насадки для виконання різних функцій. Також можна підключати інжектори піни, турбофрези, дюзи і т.д.
Пістолети завжди працюють в середовищі активних хімічних складів і води, які разом завжди впливають деструктивним чином на внутрішні частини пістолета. Тому слід звертати увагу на пістолети які в собі використовують матеріали, які не піддаються корозії, наприклад: сплав стали або латуні. Це істотно підвищує надійність пістолета і термін його експлуатації. Але є в цьому підході вибору пістолета і мінус. Це вага. У разі коли важливий вага пістолета, потрібно вибирати між надійністю і легкістю.
Компанія "LuxWash" пропонує пістолети відомого німецького бренду "R + M", які вже показали себе в експлуатації в наших клієнтів тільки з кращого боку.
У нас ви можете такі варіанти пістолетів;
Пістолети для пенорегенераторов;
Пістолети високго тиску;
Пістолети з протікаючи;
Пістолети R + M EcoLine;
Пістолети для харчової промисловості;
Пістолети низького тиску;
Пістолети з муфтою;
Пістолети для пара;
А також ремкомплекти для мийних пістолетів і інші аксесуари до мийних пістолетів.

пістолет для пенорегенераторов купити ціна, пістолет високого тиску купити ціна, пістолет з протікаючи купити ціна, пістолет EcoLine купити ціна, пістолет для харчової промисловості купити ціна, пістолет низького тиску купити ціна, пістолети над високого тиску купити ціна, пістолет для хімії купити ціна, пістолет з муфтою купити ціна, пістолет для пара купити ціна, пістолет автомийний купити ціна, пістолет для мийки купити ціна, пістолет для автомийок самообслуговування купити ціна, пістолети для мийок високого тиску купити ціна, універсальний пістолет для автомийок купити ціна, karcher, r + m, автомийний пістолет купити ціна, пістолет для автомийок високого тиску, універсальний автомийний пістолет ціни, пістолети для автомийок ціна купити, пістолет для автомийки самообслуговування купити, автомийний пістолет ціна, універсальний автомийний пістолет ціни, пістолети для автомийок ціна купити, пістолет для автомийки самообслуговування купити, автомийний пістолет ціна, купити пістолет для мийки високого тиску, автомийка пістолет ціна купити
Від: Микола Голіян
Ціну не вказано
Контакт:
Микола Голіян
Зелена 256а
Львів
Львівська область

Оголошення №32684 Автомийний пістолет купити ціна, пістолет для автомийок високого тиску на board.if.ua переглянуто: 375 раз(и,ів)