Бетонний паркан, тротуарна плитка, бордюри, водостоки. Паркани бетонні наборні

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 21.04.2024 о 12:25:54
Бетонний паркан, тротуарна плитка, бордюри, водостоки. Паркани бетонні наборні, фото 1
Опис пропозиції:
Бетонний паркан, тротуарна плитка, бордюри, водостоки. Паркани бетонні наборні

Пропонуємо широкий асортимент з виготовлення європарканів (Паркани бетонні наборні) і тротуарної плитки (бетонні вироби з кевларобетону виготовлені за новими технологіями за допомогою вібролиття).
Вироби мають глянсове покриття без мікротріщин і "бульбашок". Поверхня виливки вирізняється високим глянцем і досконалою щільністю. Але особливо варто наголосити на тому, що незалежно від габаритів і площі елемента, що відливається, можна отримати кольорову гаму різної складності, яка імітує, таким чином, поверхню будь-якого штучного або природного матеріалу (штучний мармур).
Наші вироби не вимагають додаткових витрат на фарбування і вирізняються своєю практичністю, довговічністю і красивим зовнішнім виглядом!
Виготовлення ЗБВ виробів: шлакоблок, кільця для каналізації, бордюри, днища, люки, стовпи, європаркани
Наша компанія пропонує широкий асортимент ЗБВ продуктів, наш асортимент включає: Шлакоблоки: ідеальне рішення для будівництва стін, перегородок і огорож. Кільця для каналізації: надійні і герметичні вироби для будівництва систем каналізації. КС 10-9, КС 15-9, КС 20-9. Дно бетонне (Днища колодязів). Люк бетонний Бордюри: функціональні та естетично привабливі елементи, які використовуються для відмежування пішохідних зон від дорожніх та облагороджування тротуарів і алей. Днища і люки: виготовлені з міцного ЗБВ і призначені для використання в каналах каналізації, підвальних підприємств, підземних комунікацій та інших будівельних проектів. Стовпи виноградні: використовувати для встановлення парканів, огорож, виноградних стовпів. Європаркани: Паркани бетонні складальні, що не потребують фарбування, глянцеві, кольорові (мармур з бетону), односторонні
Контактна інформація. Телефон: (068) 355-19-32, (068) 969-03-29, (097) 5775498 Сайт: https://akabud.com.ua
Місцезнаходження: виробництво в м. Кривий Ріг (працюємо з доставкою та встановленням по всій Україні)
Вид будматеріалів: Залізобетонні вироби
Від: Андрей
На сайті з: 30 вересня 2020 р.
Кривой Рог, Дніпропетровська область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №93218 Бетонний паркан, тротуарна плитка, бордюри, водостоки. Паркани бетонні наборні на board.if.ua переглянуто: 142 раз(и,ів)