Будівельні послуги різного типу

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.06.2023 о 12:28:22
Будівельні послуги різного типу, фото 1
Опис пропозиції:
Ласкаво просимо до будівельної компанії "Poliedro"!
"Poliedro" - це провідна будівельна компанія, яка спеціалізується на будівництві, ремонті квартир, дизайнерських проектах, монолітних роботах, демонтажних роботах, земельних роботах, мурованні, фасадних роботах, кровельних роботах, електромонтажних роботах, монтажі електроконструкцій, клінінгу та ландшафтних роботах.
Ми маємо великий досвід і бездоганну репутацію в галузі будівництва. Наша компанія виконує роботи різної складності, починаючи від невеликих ремонтних робіт до великих будівельних проектів. Ми працюємо з уважністю до деталей та забезпечуємо високу якість робіт у всіх аспектах нашої діяльності.
Наша команда професіоналів складається з досвідчених і кваліфікованих фахівців, які мають великий досвід у галузі будівництва. Ми працюємо з сучасними технологіями та використовуємо тільки найкращі матеріали для забезпечення високої якості виконання робіт.
Наші проекти включають співпрацю з відомими компаніями, такими як Нафтогаз, КСК груп, Метро парк, Ест України та ЛЕВ буд. Ми пишаємось своїми успішними проектами та задоволеними клієнтами.
Якщо вам потрібні будівельні роботи найвищої якості, надійність і професіоналізм, "Poliedro" - це компанія, на яку ви можете покластися. Зв'яжіться з нами сьогодні, щоб розпочати ваш наступний проект.
Від: Юлія
На сайті з: 09 червня 2023 р.
Чернигов, Чернігівська область
Ціна: 10000 грн.
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92183 Будівельні послуги різного типу на board.if.ua переглянуто: 186 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги:

Інші оголошення автора: