Бюджети громад Запорізької області отримали понад сім мільярдів гривень податкових надходжень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 16.08.2023 о 13:06:35
Опис пропозиції:
У січні-липні до місцевих бюджетів регіону надійшло 7 мільярдів 292 мільйони гривень податків і зборів. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, лише у липні запорізькі платники податків спрямували до скарбниць громад 1 мільярд 72 мільйони гривень.
З початку року більшу частину находжень забезпечила сплата податку на доходи фізичних осіб – 77 відсотків, а саме 5 мільярдів 618 мільйонів гривень. Також підприємці сплатили до місцевих бюджетів 828 мільйонів гривень єдиного податку, землекористувачі і власники ділянок – 551 мільйон гривень земельного податку та орендної плати тощо.
Нагадаємо, бюджетні рахунки у територіальному розрізі розміщені на вебпорталі податкової служби за посиланням: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/ .
Завдяки принциповій позиції запоріжців місцеві бюджети своєчасно отримують кошти, які спрямовуються на вирішення першочергових потреб регіону.
Дякуємо кожному платнику податків! Разом до перемоги!
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94561 Бюджети громад Запорізької області отримали понад сім мільярдів гривень податкових надходжень на board.if.ua переглянуто: 82 раз(и,ів)