Чарівник 20г (фунгіцид контактно-системної дії, для картоплі і томатів)

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 27.04.2021 о 16:01:01
Чарівник 20г (фунгіцид контактно-системної дії, для картоплі і томатів), фото 1
Опис пропозиції:
Чарівник з.п.

Фунгіцид системної і контактної дії для захисту, лікування томатів та картоплі від фітофторозу, та інших небезпечних хвороб.

Упаковка: 20 г, 40 г,
Діючі речовини: металаксил, 75 г/кг + манкоцеб, 525 г/кг диметоморф, 115 г/кг
Препаративна форма: змочувальний порошок.

Застосування (коротко):
Картопля, томати, в т. ч. для роздрібного продажу населенню.

Призначення:
Новий контактно-системний фунгіцид Чарівник, з.п. розроблено для захисту і лікування томатів, картоплі та ріпаку від поширених небезпечних хвороб. Застосовується як профілактично (для запобігання масового розвитку хвороб), так і при масовому поширенні хвороб (має лікувальний ефект).

Характеристика препарату:
Усі три діючи речовини препарату відносяться до різних хімічних груп, що зумовлює різні механізми дії на патогени. Останнім часом швидке виникнення стійкості у збудників хвороб до препаратів іноді унеможливлює ефективне застосування фунгіцидів. Експерти пропонують застосування багатокомпонентних препаратів з різними механізмами дії активних речовин. Системні діючі речовини металаксил, диметоморф та контактний манкоцеб перешкоджає проникненню нових збудників у рослину. Польові випробування фунгіциду Чарівник, з.п. підтвердили його надзвичайно високу ефективність у боротьбі з фітофторозом. Ефективність фунгіциду Чарівник, з.п. значно перевищила результати застосування препаратів, які в Україні вважалися еталоном ефективності захисту томатів та картоплі від фітофторозу.
Від: Марія
Ціна: 23 грн.
Стан: Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Марія
Київ
Київська область

Оголошення №53448 Чарівник 20г (фунгіцид контактно-системної дії, для картоплі і томатів) на board.if.ua переглянуто: 236 раз(и,ів)