Чи має право суб'єкт господарювання сплачувати податки з розрахункових рахунків, відкритих за кордоном?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.08.2023 о 11:45:13
Опис пропозиції:
Суб’єкт господарювання, у т.ч. нерезидент, який взятий на облік в контролюючому органі, може сплачувати податки з рахунків, відкритих за кордоном.
Відповідно до пункту 4 статті 45 Бюджетного кодексу України податки і збори та інші доходи державного бюджету зараховуються безпосередньо на єдиний казначейський рахунок і не можуть акумулюватися на рахунках органів, що контролюють справляння надходжень бюджету (за винятком установ України, які функціонують за кордоном).
Відповідно до пункту 35.1 статті 35 ПКУ сплата податків та зборів здійснюється в грошовій формі у національній валюті України, крім випадків, передбачених ПКУ або законами з питань митної справи.
Згідно з підпунктом 2.3 розділу ІІ Порядку відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах Державної казначейської служби України, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 22.06.2012 № 758, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18 липня 2012 року за № 1206/21518, Казначейство для відображення в обліку виконання державного бюджету гривневого еквіваленту надходжень іноземної валюти, що зараховуються на валютні рахунки Казначейства, відкриті в уповноважених банках, та які отримують бюджетні установи України, що функціонують за кордоном, відкриває відповідні бюджетні рахунки за відповідними балансовими рахунками та кодами бюджетної класифікації.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94026 Чи має право суб'єкт господарювання сплачувати податки з розрахункових рахунків, відкритих за кордоном? на board.if.ua переглянуто: 75 раз(и,ів)