Чи мають право юридичні особи-платники єдиного податку третьої групи здійснювати бартерні операції?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 15.03.2023 о 10:30:42
Опис пропозиції:
Відповідно до пункту 291.6 статті 291 ПКУ платники єдиного податку третьої групи повинні здійснювати розрахунки за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) виключно в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій).
Бартерна (товарообмінна) операція – це господарська операція, яка передбачає проведення розрахунків за товари (роботи, послуги) у негрошовій формі в рамках одного договору (підпункт 14.1.10 пункту 14.1 статті 14 ПКУ).
Отже, юридичні особи - платники єдиного податку третьої групи не мають права здійснювати бартерні операції, в тому числі погашати заборгованість за відвантажені товари (виконані роботи, надані послуги) іншим способом ніж грошовим.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №89343 Чи мають право юридичні особи-платники єдиного податку третьої групи здійснювати бартерні операції? на board.if.ua переглянуто: 70 раз(и,ів)

Нові оголошення

Популярні оголошення

Всього
30983
оголошень(ня)