Чи можна підприємству отримати від ДПС довідку для бронювання працівників?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.08.2023 о 11:46:51
Опис пропозиції:
Для отримання довідки згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 платникам необхідно звертатись до органу ДПС за основним місцем обліку. Довідка надається за період, який розпочинається 01 січня 2022 року і закінчується 31 грудня 2022 року в цілому по Україні.
31 січня набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 27 січня 2023 року № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», якою затверджено Порядок та критерії визначення підприємств, установ і організацій, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період (далі – Порядок), а саме.
Пунктом 2 Порядку встановлені критерії, за якими визначаються підприємства критично важливі для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, зокрема:
- загальна сума податків, зборів, платежів, нарахованих, утриманих та сплачених до державного і місцевих бюджетів протягом звітного податкового року перевищує еквівалент 1,5 млн євро, визначений за середньозваженим офіційним курсом Національного банку за той самий період, що підтверджується довідковою контролюючого органу, в якому на обліку перебуває підприємство;
- відсутність заборгованості із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що підтверджується довідкою про відсутність заборгованості з платежів , контроль за справлянням яких покладено на контролюючи органи, або витягом з інформаційної системи органів ДПС щодо статусу розрахунків платника з бюджетом та цільовими фондами, засвідченим керівником підприємства.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94028 Чи можна підприємству отримати від ДПС довідку для бронювання працівників? на board.if.ua переглянуто: 84 раз(и,ів)