Чи необхідно сплачувати податок на нерухоме майно за житло, яке стала непридатним для проживання у зв’язку з військовою агресією РФ?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 09.11.2022 о 11:58:09
Опис пропозиції:
Законом України від 24 березня 2022 року № 2142-ІХ внесені зміни до Податкового кодексу України зокрема, п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ доповнено новим п.п. 69.22.
Так, згідно з п.п. 69.22 п. 69 підрозд. 10 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ тимчасово:
за 2021 та 2022 податкові (звітні) роки не нараховується та не сплачується податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, за об’єкти житлової нерухомості, в тому числі їх частки, які перебувають у власності фізичних осіб, що розташовані на територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії, або на територіях, тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації та за об’єкти житлової нерухомості, що стала непридатною для проживання у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації;
Перелік територій, на яких ведуться (велися) бойові дії та територій тимчасово окупованих збройними формуваннями Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.
Порядок визнання об’єктів житлової нерухомості, що непридатні для проживання у зв’язку з військовою агресією Російської Федерації, визначається Кабінетом Міністрів України.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №85329 Чи необхідно сплачувати податок на нерухоме майно за житло, яке стала непридатним для проживання у зв’язку з військовою агресією РФ? на board.if.ua переглянуто: 37 раз(и,ів)