Чи оподатковується ПДФО допомога на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за його місцем роботи?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 01.08.2023 о 11:38:48
Опис пропозиції:
Відповідно до підпункту «б» підпункту 165.1.22 пункту 165.1 статті 165 розділу IV Податкового кодексу України до складу загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються кошти або вартість майна (послуг), що надаються як допомога на поховання платнику податку роботодавцем такого померлого платника податку за його останнім місцем роботи (у тому числі перед виходом на пенсію) у розмірі, що не перевищує подвійний розмір суми, визначеної в абзаці першому підпункту 169.4.1 пункту 169.4 статті 169 ПКУ (у 2021 році – 6360,00 грн., у 2022 році – 6940,00 грн., у 2023 році – 7520,00 гривень).
Сума перевищення за її наявності остаточно оподатковується під час її нарахування (виплати, надання).
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94020 Чи оподатковується ПДФО допомога на поховання, що виплачується роботодавцем родичам померлого працівника за його місцем роботи? на board.if.ua переглянуто: 82 раз(и,ів)