Чи подавати декларацію про доходи у разі продажу за рік одного автомобіля?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 19.02.2024 о 15:45:48
Опис пропозиції:
Нагадуємо громадянам, що у разі продажу ними іншим фізичним особам протягом звітного (податкового) року двох чи більше об’єктів рухомого майна: легкового автомобіля, мотоцикла чи мопеда, дохід, отриманий платником, підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб. Зазначена норма визначена пунктом 167.2 статті 167 Податкового кодексу України.
Натомість у разі продажу протягом року одного з об’єктів рухомого майна, дохід, отриманий продавцем від такої операції, не оподатковується.
Окрім того, доходи, які оподатковуються податком на доходи фізичних осіб, є також об’єктом оподаткування військовим збором за ставкою 1,5%.
Відповідно до пункту 179.2 статті 179 Кодексу обов'язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, зокрема, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, від операцій продажу (обміну) майна, дарування, дохід від яких відповідно до цього розділу не оподатковується, оподатковується за нульовою ставкою та/або з яких при нотаріальному посвідченні договорів, за якими був сплачений податок відповідно до розділу IV Кодексу.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №100595 Чи подавати декларацію про доходи у разі продажу за рік одного автомобіля? на board.if.ua переглянуто: 55 раз(и,ів)

Нові оголошення

18 квітня 2024 16:24:01соя

Популярні оголошення

Всього
31599
оголошень(ня)