Чи потрібно податковому агенту в Розрахунку відображати виплату доходу на користь самозайнятих осіб?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 16.08.2023 о 13:04:18
Опис пропозиції:
У разі нарахування (виплати) доходів податковий агент повинен відобразити в Розрахунку такі виплачені доходи на користь всіх платників податків, в тому числі виплачені на користь самозайнятих осіб (фізичних осіб-підприємців та осіб, що проводять незалежну професійну діяльність).
Відповідно до підпункту «б» пункту 176.2 статті 176 та підпункту 49.18.2 пункту 49.18 статті 49 ПКУ, особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків - фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску до контролюючого органу за основним місцем обліку.
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №94558 Чи потрібно податковому агенту в Розрахунку відображати виплату доходу на користь самозайнятих осіб? на board.if.ua переглянуто: 80 раз(и,ів)