Чи потрібно подавати "нульову" об'єднану звітність?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 10.07.2024 о 16:43:19
Опис пропозиції:
У разі відсутності нарахування сум доходів платнику податків – фізичній особі протягом кварталу така звітність не подається.
Відповідно до підпункту "б" пункту 176.2 статті 176 Податкового кодексу України особи, які відповідно до ПКУ мають статус податкових агентів, зобов'язані подавати у строки, встановлені ПКУ для податкового кварталу, податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (з розбивкою по місяцях звітного кварталу), до контролюючого органу за основним місцем обліку. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку – фізичній особі податковим агентом, платником єдиного внеску протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності із зазначених питань не допускається.

Більше інформації: https://www.facebook.com/TaxUkraine/posts/pfbid02BBRusuZ4i63FS2jQa9r4eawMmG1E1dtjpuuhA4WYqSaC8sFY4PQvpe8pRBKXYjxml
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №104286 Чи потрібно подавати "нульову" об'єднану звітність? на board.if.ua переглянуто: 29 раз(и,ів)

Нові оголошення

Популярні оголошення

Всього
32146
оголошень(ня)