Де платник податків може ознайомитися з інформацію щодо центрів обслуговування платників та адміністративних послуг, що надаються органами ДПС?

Інше
Тип: Приватне
Додано: 17.01.2023 о 10:09:51
Опис пропозиції:
Контактна інформація щодо адрес, контактних телефонів та режиму роботи центрів обслуговування платників розміщено у відкритій частині Електронного кабінету (розділ "Прес-центр") та у банері "Центри обслуговування" (розділ "Корисні посилання") на офіційному вебпорталі ДПС (https://www.tax.gov.ua/).
Інформація щодо адміністративних послуг, що надаються територіальними органами ДПС, розміщена на офіційному вебпорталі ДПС у розділі "Адміністративні послуги" (https://tax.gov.ua/diyalnist-/admin-poslugi/administrativni-poslugi-teritorialni).
Також з інформацією про режим доступу до приміщень територіальних органів ДПС, в яких здійснюється прийом осіб, що звертаються за отриманням адміністративних послуг, наявність сполучення громадського транспорту, під'їзних шляхів та місць паркування платники податків можуть ознайомитися на субсайтах територіальних органів ДПС у розділі "Адміністративні послуги".
Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №87307 Де платник податків може ознайомитися з інформацію щодо центрів обслуговування платників та адміністративних послуг, що надаються органами ДПС? на board.if.ua переглянуто: 18 раз(и,ів)