Дерматоскопія, консультація дерматолога, з можливістю видалення невусу, родимок

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 28.01.2020 о 15:32:00
Дерматоскопія, консультація дерматолога, з можливістю видалення невусу, родимок, фото 1
Опис пропозиції:
29.02 у медичному центрі «Медогляд+» Ви маєте можливість пройти дерматоскопічне дослідження з консультацією висококваліфікованого лікаря та з подальшою можливістю видалення невусу, родимок, і т. п.
Дерматоскопія - це сучасний метод обстеження шкірних покривів, який дозволяє ретельно і точно вивчити його стан, як з метою виключення, так і своєчасного виявлення різних патологій.
Онкологи попереджають: запобігти меланому набагато легше, ніж потім мучитися. А правила профілактики - елементарні, доступні кожному. Основні чинники ризику меланоми - сонячні опіки під час засмаги, відвідування соляріїв, а також наявність родимок на шкірі.
Діагностичне обстеження складається з декількох лікарських маніпуляцій. Фізикальне обстеження, лікар вдається до використання таких методик, як епілюмінесцентна мікроскопія або дерматоскопія. Завдяки їм можна візуалізувати глибокі структури шкіри, невидимі неозброєним оком. Дерматоскопічне дослідження може бути використане для диференційної діагностики судинних уражень, таких як капілярна гемангіома або судинна гранульома. Цей вид утворень може мати клінічний вияв, схожий з меланомою.

Запрошуємо Вас у медичний центр «Медогляд+» пройти дерматоскопічне дослідження.
Прийом відбудеться 22.02.2020, попередній запис за тел. (067) 200-44-55.
м. Бориспіль, вул. Бежівка буд. 14.
Від: Таня Р
Ціна: 100 грн.
Стан: Відмінний - Нові
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Таня Р

Оголошення №48117 Дерматоскопія, консультація дерматолога, з можливістю видалення невусу, родимок на board.if.ua переглянуто: 1360 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Послуги:

Нові оголошення

07 грудня 2021 21:41:46репетитор з біології

Популярні оголошення

Всього
29389
оголошень(ня)