Державний бюджет отримав від запорізьких платників понад 2,8 мільярда гривень

Інше
Тип: Приватне
Додано: 13.06.2023 о 12:48:00
Опис пропозиції:
У січні-травні запоріжці спрямували до державного бюджету 2 мільярди 831 мільйон гривень. Як повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, за попередній місяць платники перерахували до бюджету майже 670 мільйонів гривень.
Значні надходження за п'ять місяців забезпечила сплата податку на доходи фізичних осіб – понад 35 відсотків від загальної суми, податку на додану вартість – 33 відсотки, податку на прибуток підприємств – 11 відсотків та військового збору – 10 відсотків.
Нагадаємо, рахунки для сплати податків і зборів у розрізі регіонів розміщені на вебпорталі податкової служби: https://tax.gov.ua/rahunki-dlya-splati-platejiv/.
Детальну інформацію щодо оподаткування можна переглянути у розділі "Онлайн-навчання", в якому у зручній та доступній формі оприлюднена податкова інформація, зокрема, окремі види податків, сервіси, форми декларацій, інструкції з їх заповнення, роз'яснення законодавства та багато іншого: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92328 Державний бюджет отримав від запорізьких платників понад 2,8 мільярда гривень на board.if.ua переглянуто: 111 раз(и,ів)