Ділянка 30 соток на Нижньому ДНСі.Перша лінія від річки.Біла Церква.

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 19.07.2024 о 07:36:59
Ділянка 30 соток на Нижньому ДНСі.Перша лінія від річки.Біла Церква., фото 1
Опис пропозиції:
Продам земельну ділянку на нижньому ДНСі на першій лінії від річки. Площа 30 соток. Призначення: будівництво і обслуговування житлового будинку. Магістралі міських комунікацій по межі ділянки. Асфальтований під’їзд. Можливо під забудову таунхаусів, є попередня домовленість з сусідами. Ціна: 210.000 у.о. Торг.
Запрошуємо до співпраці продавців і орендодавців нерухомості. Агенція нерухомості пропонує повний перелік операцій з нерухомістю та супровідною документацією. Купівля-продаж, оренда, обмін житлових та комерційних об’єктів, земельних ділянок. Оцінка майна ринкова та для оподаткування. Технічні паспорти. Узаконення самочинного будівництва, добудови, перепланування. Початок будівництва та ввід в експлуатацію. Землевпорядні роботи: кадастровий номер, приватизація, розподіл, об’єднання, зміна призначення. Кредитування під заставу нерухомості. Безкоштовно приймаємо заявки від продавців та орендодавців. Гарантія конфіденційності. Юридичний супровід. м.Біла Церква Тел.(097)-879-80-99
Призначення ділянки: Під індивідуальне будівництво
Площа ділянки: 30 сотих
Від: Андрій Ріелтор
На сайті з: 01 червня 2024 р.
Біла Церква, Київська область
Ціна:
210000 USD
Стан: Ідеальний - Нові
Можливий торг

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №103321 Ділянка 30 соток на Нижньому ДНСі.Перша лінія від річки.Біла Церква. на board.if.ua переглянуто: 43 раз(и,ів)