Діюча макаронна фабрика, Львів.

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 27.08.2019 о 01:32:09
Діюча макаронна фабрика, Львів., фото 1
Опис пропозиції:
Продається готовий бізнес з виробництва макаронних виробів
у м. Львів у зв’язку з купівлею більшої лінії. Лінія з виробництва макаронів потужністю 150 кг/год готової продукції. Приміщення 185 м2 та прилегла територія в оренді, тобто лінію і обладнання можливо демонтувати і перейти або залишитись у цьому приміщенні.
Макаронна лінія РОСС українського виробництва, продуктивністю 150 кг/год у повністю робочому стані. Не потребує капіталовкладень. Також у комплекті фасувальний напів- автомат продуктивністю 300 уп/год
Із можливістю пакування від 0.4 до 2 кг. Також можливе і практично використовували цех паралельно для сушки і фасування горіхів. Всі комунікації у ідеальному стані. Для контролю виробництва є лабораторне обладнання (ваги, вологомір, термовологомір).
У склад комплексу входять лінія по виробництву короткорізних макаронних виробів: ріжки, спіральки, гребінці, з можливістю збільшення асортименту, просіювач борошна, тістоміс, прес шнековий, трабато для попередньої просушки макаронів, сушильний комплекс на 400кг гарячої та 300кг холодної продувки макаронних виробів при t70С потужністю 50кВТ, 15квт електрокалорифер + 35квт твердопаливний котел з візками та лотками.
А також склад борошна, готової продукції, котельня, санвузол, кімната для прийому їжі та роздягальня.
Встановлено відео нагляд. Продаж у зв’язку зі збільшенням виробництва.
Від: Петро
Ціна:
19000 USD
Стан: Ідеальний - Б/в
Ваша безпека!
За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.
Контакт:
Петро
Львів
Львівська область

Оголошення №45065 Діюча макаронна фабрика, Львів. на board.if.ua переглянуто: 850 раз(и,ів)

Також вас можуть зацікавити ці оголошення з розділу Бізнес: