Доходи за минулий рік задекларували майже п'ять тисяч запоріжців

Інше
Тип: Приватне
Додано: 30.05.2023 о 16:12:03
Опис пропозиції:
У рамках кампанії декларування 4758 платників податків регіону подали до податкової служби декларації про доходи за 2022 рік.
Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, запоріжці задекларували 2 мільярди 639 мільйонів гривень. З цієї суми до бюджетів надійде 69 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб та 9 мільйонів 384 тисячі гривень військового збору.
Із загальної кількості поданих декларацій – понад три тисячі надійшло від тих громад, які в обов'язковому порядку повинні були задекларувати доходи. Ще 1149 громадян скористались правом на податкову знижку. Згідно з розрахунками їм буде повернуто 3 мільйони 605 тисяч гривень раніше сплаченого податку.

Коли необхідно сплатити податки за результатами декларування, як отримати податкову знижку та інші матеріали з питань деклараційної кампанії читайте на субсайті податкової служби Запорізької області: https://zp.tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2023/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №91841 Доходи за минулий рік задекларували майже п'ять тисяч запоріжців на board.if.ua переглянуто: 43 раз(и,ів)