Доступ до податкових Е-послуг отримали ще 2600 запоріжців

Інше
Тип: Приватне
Додано: 07.06.2023 о 15:16:43
Опис пропозиції:
За п'ять місяців у податковій службі регіону безкоштовні електронні ключі отримали 2600 запорізьких платників податків. Як зазначив в.о. начальника Головного управління ДПС у Запорізькій області Руслан Рачинський, спеціалісти відділу реєстрації користувачів оформили запоріжцям 6000 кваліфікованих сертифікатів відкритих ключів.
Нагадаємо, більшість податкових сервісів доступні в приватній частині Електронного кабінету платника, вхід до якої здійснюється за допомогою електронного ключа (https://cabinet.tax.gov.ua/login).
Крім того, Е-ключі, отримані в податковий службі, підтримують десятки інших державних та приватних систем, які надають онлайн послуги. З їхнім переліком можна ознайомитись за посиланням: https://ca.tax.gov.ua/partnership.
Також зазначимо, подання електронної податкової звітності до органів ДПС можна здійснювати за допомогою електронних сервісів та програмних продуктів, які безкоштовно надаються Державною податковою службою України. Докладніше – за лінком: https://tax.gov.ua/elektronna-zvitnist/.

Головне управління ДПС у Запорізькій області
Від: Ольга
Запоріжжя, Запорізька область
Ціну не вказано

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Оголошення №92097 Доступ до податкових Е-послуг отримали ще 2600 запоріжців на board.if.ua переглянуто: 128 раз(и,ів)