Оголошення Освіта та навчання Всі оголошення Львів Послуги Львів Освіта та навчання Львів

Послуги з перекладів та мовних курсів

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 22.12.2019 о 17:32:13
Послуги з перекладів та мовних курсів, фото 1
Опис пропозиції:
-переклади будь якого рівня складності, усіх мов світу : з та на англійську, польську, італійську, іспанську, французьку, німецьку, сербську, данську, латинську, латвійську, російську, словенську, арабську, китайську, японську та інші мви... Переклад будь яких типів формату : сайт, література, програми, рукописи, медичні діагнози. Швидкі та якісні переклади людей – перекладачів – з великим досвідом роботи у різних галузях. Технічний, юридичний, економічний, медичний переклад.
-курси іноземних мов: ОНЛАЙН, групові (6-10 осіб) та індивідуальні. Репетиторство, підготовка до міжнародних іспитів, підготовка до вступу та зовнішнього тестування. Англійська, німецька, польська, іспанська, італійська, французька мови можуть вам стати рідніми і Ви легко порозумієтесь з іноземними партнерами, колегами, близькими. Сучасні методики викладання, практичний досвід, приємна атмосфера забезпечить високий результат для досягнення вашої Цілі.
-апостиль та легалізація документів у посольствах, нотаріальні посвідчення перекладів, , акредитований переклад Львів, Київ, Івано Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Ужгород, Вінниця та інші міста України
Від: ЦІЛь - послуги з перекладів та мовних курсів
Ціна:
від 30
Контакт:
ЦІЛь - послуги з перекладів та мовних курсів
Шпитальна 11 оф 27
Львів
Львівська область
Телефон:
0984756947

Оголошення №16658 Послуги з перекладів та мовних курсів на board.if.ua переглянуто: 816 раз(и,ів)