Сівалка кукурудзяна механічна John Deere 7000 16 рядна

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 12.12.2018 о 10:16:18
Сівалка кукурудзяна механічна John Deere 7000 16 рядна, зображення 1
Опис пропозиції:
ТОВ "Агро-Содружество" поставляє найкращі американські сівалки для висіву просапних культур як то кукурудза, соняшник, соя тощо.

Прямі поставки техніки підкріплюються оригінальними американськими запчастими, які ми використовуємо при ремонті кожної сівалки.

На фото Ви бачите капітально відремонтовану механічну сівалку точного висіву Джон Дір 7000 з висіваючими апаратами пальчикового типу.
Перевагою даної сівалки над вакуумними сівалками є простота та надійність її роботи. Пальчикові висіваючі апарати не бояться різких перепадів у висоті секцій, пропускань у повітряній ситемі.

16 рядна механічна сівалка John Deere здатна якісно засівати до 9 гектар на годину.

Перевагою сівалок від ТОВ "Агро-Содружество" є ретельний відбір сівалок нашими працівникам з офісу в Чикаго (Іллінойс, США), а також якісний ремонт американскькими запчастинами. Головними критерями відбору сівалок є цілісність рамних конструкцій, секцій, висіваючих апаратів, а також відсутність незаводського зварювання. Ми оглядаємо кожен вузол, кожну деталь на предмет її працездатності і замінюємо всі елементи, що відпрацювали свій ресурс.
Ми встановлюємо тільки оригінальні баки під сухі чи рідкі добрива. Оскільки тільки баки зі скловолокна можуть витримувати екстремальні температурні режими та агресивної дії мін.добрив.

На замовлення наших клієнтів ми обладнуємо сівалки: 1) системою прямого посіву No-Till 2) системою розгортачів ряду (розпушувачами) 3) системою рідких добрив 4) баками збільшеного об'єму. Можливі інші індивідуальні рішення.

В стандартну комплектацію всіх сівалок входить система контолю висіву Джон Дір з радіхвильовими датчиками, що не бояться запилення.

Офіційний продаж з ПДВ.
Доставка в будь-який регіон України.

Запитуйте також іншу американську техніку: ротаційні борони, сівалки зернові та просапні, комбайни, жатки, трактора, самохідні оприскувачі, бункера-накопичувачі, апплікатори тощо...
Будемо раді Вас чути за вказаним телефоном, чи особистій зустрічі на нашій площадці в м. Одеса.
Ціна:
45000
Контакт:
Евгений
Одеса
Одеська область
Телефон:
0504950541

Оголошення №39027 Сівалка кукурудзяна механічна John Deere 7000 16 рядна на board.if.ua переглянуто: 320 раз(и,ів)