ГоловнаПерейти на головну сторінку Медицина Буча Різне Буча Медицина Буча

Архів оголошень: Окарін - пробіотик українського походження. Повинен бути у кожному домі

Продам/Купити
Тип: Приватне
Додано: 11.01.2021 о 09:08:09
Окарін - пробіотик українського походження.  Повинен бути у кожному домі, фото 1
Опис пропозиції:
Oкарін - це натуральний продукт, який містить активні мікроорганізми нормальної мікрофлори людини в концентрації необхідної для нормалізації мікрофлори кишківника. Використання Oкаріну забезпечує підтримку стільникових протипухлинних реакцій, запобігає захворюванням шлунково-кишкового тракту інфекційної і неінфекційної природи, підвищує неспецифічну резистентність організму.
Про позитивні якості окаріну свідчать відгуки вдячних пацієнтів:«Сьогодні окарін в моїй аптеці швидкої допомоги завжди. Я постійно тримаю в холодильнику 5 баночок Окаріну на випадок якщо:
- захворює дитина ... віруси, бактерії, грибки - окарін
- болить животик, кольки, розлад шлунка і т.д. - окарін
- лейкоцити в сечі, хронічний пієлонефрит, цистит - окарін
- ангіна у чоловіка - окарін
- нежить, гайморит, коліт та інші хвороби цивілізації - окарін
Вперше два роки тому я випадково натрапила в мережі на продукт окарин і під девізом «не спробуєш, не впізнаєш» вирішила спробувати.
Спочатку мене підкупило те, що це вітчизняний продукт. А сьогодні мене підкуповує те, що окарін дієвий препарат в моїй аптечці «Швидкої допомоги».
Дуже важливо, що цей препарат виготовляється тільки у нас в Україні, а користується популярністю далеко за її межами.
Придбати окарін можна в інтернет-магазині «КоЛИР» , або подзвонивши за телефоном. Доставлення у будь-яке місце України «Новою поштою».
Від: Володимир
На сайті з: 21 березня 2019 р.
Буча, Київська область
Ціна: 55 грн.
Стан: Ідеальний - Нові

Ваша безпека!

За будь-яких умов, уникайте передоплат і не відправляйте дані ваших банківських карт.

Схоже на те, що дане оголошення уже не активне, ви можете скористатись пошуком Окарін - пробіотик українського походження. Повинен бути у кожному домі або переглянути подібні оголошення в розділі Медицина Буча. Дякуємо вам за те, що користуєтесь нашим сервісом.